Salonul Mon Amour

Mon Amour este mai mult decat un salon de masaj erotic. Este o experienta de lux.

Mon Amour este imaginea unei experiente unice, bazata pe eleganta si senzualitate. Mon Amour nu este un simplu salon de masaj erotic.

Este un nume, o gama impresionanta de servicii, o echipa de neînlocuit, un ideal atins prin pasiune si profesionalism si un loc iubit de toti cei care ne viziteaza. Ne mandrim cu rafinamentul serviciilor noastre pline de erotism, cu cele mai frumoase si apreciate maseuze si cu dedicarea cu care continuati sa ne alegeti.

Pentru noi, masajul erotic este o adevarata arta, drept pentru care, ne tratam serviciile ca atare. Un salon de masaj erotic este un loc pentru experiente de neuitat, iar brandul nostru promoveaza exact asta.

Brandul Mon Amour

Brandul salonului de masaj erotic Mon Amour si-a inceput randurile pe data de 19 Mai 2008. Frumoasa vila de lux de pe Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 a avut onoarea de a-si deschide portile in scopul povestii Mon Amour.

Povestea noastra nu s-a terminat, ci continua sa se desfasoare intr-un loc fermecator, elegant, sigur si discret.

brand-mon-amour-2

Mon Amour 2017

O scurta perioada de timp a fost de ajuns pentru a ne aduce in top-ul celor mai importante branduri din domeniul masajului erotic in Bucuresti.

Asteptarile clientilor nostri au fost puse pe primul loc de la bun inceput. Asadar, Mon Amour a decis sa se extinda si sa construiasca un nou sediu in apropierea locatiei vechi, unde clienti sa poata beneficia de aceeasi gama de servicii de lux.

brandul-mon-amour-3

Eleganta la superlativ

Deschiderea noului sediu a avut loc pe data de 2 Mai 2012, primind zeci de invitati din lumea mass-media, curiosi sa guste puțin din experienta mediului Mon Amour. Situat in centrul Bucurestiului, pe Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B, salonul Mon Amour Massage ofera o gama larga de servicii de masaj erotic, dispune de mai multe camere, jacuzzi, sauna și dusuri cu efect de ploaie. Salonul a fost proiectat in conformitate cu cele mai noi tendinte de design interior, cu bun gust și rafinament.
Lucrurile de calitate sunt rasplatite.

salon-de-masaj-erotic-bucuresti-salonul-mon-amour-povestea-0101

Cel mai bun salon de masaj erotic din Romania

Mon Amour s-a bucurat de nenumarate premii pentru recunoasterea serviciilor. De-a lungul ultimilor ani, salonul nostru a primit inclusiv trei premii PIER consecutive pentru cel mai bun salon de masaj erotic in anii 2011, 2012 și 2013 la Premiile Industriei Erotice din Romania (Eros Show București).

Ne mandrim cu serviciile pe care le oferim clientilor nostri si ne straduim sa imbunatatim continuu calitatea serviciilor noastre. Echipa noastra de elita, sub conducerea domnisoarei Alina Plugaru (una dintre cele mai cunoscute vedete de filme pentru adulti din România), poate privi inapoi cu mandrie si inainte cu incredere.

CONTACT MASAJ EROTIC

Strada Caderea Bastiliei Nr. 72B

Sector 1, Bucuresti

PROGRAM MASAJ EROTIC

Luni - Sambata: 12-04

Duminica: 16-02

© 2008-2018 - Mon Amour Club LLC. All rights reserved. - Mon Amour Masaj

Close

Rezerva acum!

Completeaza formularul si
rezerva-ti un masaj erotic.

Adresa:
Strada Caderea Bastiliei Nr. 72B, Sector 1, Bucuresti

WhatsApp:
0732 889 966

Telefon:
021 316 8838

Program:
Luni-Sambata: 12:00-04:00;
Duminica: 16:00-02:00


Site realizat de Danco Vision

Rezerva acum: 0732 88 99 66